URODZINY DLA DZIECI

CENNIK

KONTAKT

EVENTY DLA FIRM

NASZE ATRAKCJE

STRONA GŁÓWNA

paintball

Dojeżdżamy w dowolne miejsce.

Jeśli nie ma odpowiedniego miejsca prosimy

o kontakt - pomożemy je znaleźć.

 

Organizujemy atrakcje dla dzieci.

 

Zapewniamy opiekę animatora w czasie całej zabawy.

 

Zapewniamy wszystkie niezbędne dodatki:

 - nagłośnienie, 

 - ławy i namioty,

 - smakołyki,

 - wiele gadżetów i bajerów.

Dojeżdżamy w dowolne miejsce.

Jeśli nie ma odpowiedniego miejsca prosimy o kontakt - pomożemy je znaleźć.

 

Organizujemy atrakcje dla dzieci.

 

Zapewniamy opiekę animatora w czasie całej zabawy.

 

Zapewniamy wszystkie niezbędne dodatki:

 - nagłośnienie, 

 - ławy i namioty,

 - SMAKOŁYKI,

 - warnik, kostkarka, itp.

Wszystkich chętnych do obejrzenia większej ilości zdjęć z imprez jakie organizujemy, zapraszamy na nasz FACEBOOK'owy profil

Możliwe, że znajdziecie tam inspiracje na to jak możecie spędzić czas ze swoimi dziećmi lub jakie urodziny możecie dla nich zorganizować.

Pamiętajcie, że nasze atrakcje można dowolnie łączyć i zamawiać je również na imprezy takie jak: komunie, przyjęcia weselne lub klasowe spotkanie waszych pociech.

urodziny dla dzieci

To co nas wyróżnia i jest najważniejsze dla naszych Klientów to fakt, że jesteśmy w stanie kompleksowo zorganizować i zaanimować urodziny dla dzieci w każdym dowolnym miejscu.

Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy nowych wrażeń i miłośników ruchu na świeżym powietrzu do zapoznania się z naszą ofertą i ze wszystkimi atrakcjami jakie posiadamy.

Idealne Urodziny dla dzieci to nie sprzęt, to ludzie. To Wasze Dzieci, ich mali goście
i ich wspólna zabawa.
A zabawa jest idealna gdy nad jej przebiegiem czuwa odpowiednia osoba.
Nasi Animatorzy nie tylko pilnują bezpieczeństwa małych imprezowiczów, ale również prowadzą całą imprezę. Ma to szczególne znaczenie przy zabawach drużynowych.
Odpowiednie organizowanie i prowadzenie poszczególnych rozgrywek ma tu kolosalne znaczenie - doskonale o tym wiemy i przykładamy do tego szczególną wagę. Tak naprawdę to nasi Animatorzy tworzą całą imprezę, a sprzęt, który ze sobą mają to tylko ich narzędzia pracy.
Idealne Urodziny dla dzieci to nie sprzęt, to ludzie. To Wasze Dzieci, ich mali goście i ich wspólna zabawa.
A zabawa jest idealna gdy nad jej przebiegiem czuwa odpowiednia osoba.
Nasi Animatorzy nie tylko pilnują bezpieczeństwa małych imprezowiczów, ale również prowadzą całą imprezę. Ma to szczególne znaczenie przy zabawach drużynowych. Odpowiednie organizowanie i prowadzenie poszczególnych rozgrywek ma tu kolosalne znaczenie - doskonale o tym wiemy i przykładamy do tego szczególną wagę. Tak naprawdę to nasi Animatorzy tworzą całą imprezę, a sprzęt, który ze sobą mają to tylko ich narzędzia pracy.
Organizując Urodziny dla Dzieci nie ograniczamy się jedynie do udostępnienia naszych atrakcji. 
Zapewniamy wszystko co potrzebne by stworzyć idealną impreze. Dysponujemy namiotami, ławami oraz sprzętem umożliwiającym przygotowanie pysznych przekąsek (zakładka SMAKOŁYKI ). Jak również dodatkami takimi jak warnik do gorących napojów, kostkarka do ochłody w upalne dni lub agregat prądotwórczy czy profesjonalne nagłośnienie.

URODZINY DLA DZIECI

Niezależnie od wieku dzieci i od ich ilości. Jesteśmy w stanie zorganizować atrakcje na każdą imprezę.

Bez znaczenia: czy zdecydujecie się na  DMUCHAŃCE  lub ZORBING i LUDZKIE KRĘGLE  czy też wybierzecie sprzęt do zabaw drużynowych  ( PAINTBALL DLA DZIECI, BUMPER BALL , ARCHERY TAG ) jesteśmy w stanie zorganizować urodziny na których nikt nie będzie się nudził.