URODZINY DLA DZIECI

CENNIK

KONTAKT

EVENTY DLA FIRM

NASZE ATRAKCJE

STRONA GŁÓWNA

paintball

WYMIARY na wprost:

długość  28 m

szerokość 3,3 m

wysokość  7 m 

WYMIARY z zakrętem:

długość  17 m

szerokość  6,5 m

wysokość  7 m 

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD

TOXIC RUSH

Piękny i przykuwający uwagę ogromny tor przeszkód, którego największymi atutami są: zjeżdżalnia w stylu skoczni narciarskiej i możliwość ustawienia toru w kształcie litery U.
Skocznia to najwyższy element z naszych torów. Jej zjeżdżalnia kończy się podobnie do skoczni narciarskiej i przy dynamicznym zjeździe wyrzuci nas na dmuchaną poduchę. 
Ogromne możliwości daje ustawienie toru w kształcie litery U, raz że pozwala to ustawić tor w miejscu gdzie standardowe tory się nie zmieszczą, dwa zaraz po wyjściu z toru można wejść na niego jeszcze raz i w ten sposób bawić się jeszcze intensywniej.
Po za tym na Torze znajdziemy dużo przeróżnych przeszkód do omijania, przeskakiwania i przeciskania się pomiędzy nimi. 
Bez znaczenia czy w linii prostej czy też w kształcie litery U, Tor Toxic Rush zapewni każdemu niezapomnianych wrażeń.

To co dzieje się w środku Toru Ninja Warrior

 i jak wyglądają skoki na poduchę najlepiej prezentuje film z zabawy na torze.

WYMIARY:

długość  25 m

szerokość  4 m

wysokość  6 m 

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD

NINJA WARRIOR

Potężny i spektakularny dmuchany tor przeszkód  składający  się  z trzech połączonych ze sobą oddzielnych części.
Co najważniejsze, każdy element może być używana osobno. Największą atrakcją Toru  jest  zdecydowanie  ogromna  skocznia  i możliwość oddania skoku na specjalną, bezpieczną poduchę.
Tor wyróżnia również wyższa i bardziej stroma zjeżdżalnia oraz dwie kule zawieszone na linach. Nadmuchiwane kule świetnie sprawdzają się jako huśtawka dla najmłodszych lub urządzenie do drużynowego zbijaka dla nieco większych zawodników. Całość zaprojektowana   z   myślą  o  wszystkich  miłośnikach  adrenaliny  i poszukiwaczach mocnych wrażeń.

Standardowa zjeżdżalnia, która dzięki szerokiemu ślizgowi i dużej przestrzeni do skakania na dole pozwoli na zabawę dużej ilości dzieci. Dodatkowa banda w formie fali z przodu urządzenia zabezpiecza małych uczestników imprezy przed wypadnięciem

i pozwala na jeszcze większe szaleństwa

z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

DELFINKI

WYMIARY:

długość   8,5 m

szerokość  5 m

wysokość   6 m 

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

Standardowa zjeżdżalnia, która dzięki szerokiemu ślizgowi

i dużej przestrzeni do skakania na dole pozwoli na zabawę dużej ilości dzieci. Dodatkowa banda w formie fali z przodu urządzenia zabezpiecza małych uczestników imprezy przed wypadnięciem i pozwala na jeszcze większe szaleństwa

z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa.

Wynajem dmuchańców.

 

Decydując się na wynajem dmuchańców w naszej firmie dostajecie Państwo nie tylko czyste i bezpieczne zabawki dla Państwa dzieci, ale również opiekę Animatora w czasie całej imprezy oraz profesjonalne nagłośnienie, które doskonale podkreśli festynowy klimat uroczystości.

DMUCHAŃCE

dmuchańce

WYMIARY:

długość  4,85m

szerokość  3,2m

wysokość  3m

WYMIARY:

długość  30 m

szerokość  3 m

wysokość  5 m 

WYMIARY:

długość    12m

szerokość  6m

wysokość   9m

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

FALA

Olbrzymia 9 metrowa zjeżdżalnia od razu przykuwa wzrok każdego poszukiwacza mocnych wrażeń.

To zjeżdżalnia wodna, która doskonale sprawdza się bez wody - stromy i bardzo wysoki ślizg pozwala nabrać dużej prędkości, a wysokość 2 piętra, na której znajdujemy się przed zjazdem dodatkowo podbija adrenalinę. 

Basen na końcu zjeżdżalni można z powodzeniem wypełnić kolorowymi kulkami.

WYMIARY:

długość  12m

szerokość  4,4m

wysokość  6,7m

DMUCHANY ZAMEK PIRACKI

DMUCHANY TOR PRZESZKÓD

CLASSIC

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA

STATEK PIRACKI

Dmuchańce Cennik:

 

Tak jak różne są imprezy tak różne są ceny wynajmu naszych urządzeń. Inaczej potraktujemy zaproszenie na wielki festyn z niezliczoną ilością gości a inaczej urodziny na 12 osób. Finalna cena jest też zależna od ilości wypożyczonego sprzętu. Dlatego wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty zachęcamy do wcześniejszego kontaktu w czasie którego przygotujemy dla Państwa ofertę i ją wycenimy. 

Dmuchańce - Bezpieczeństwo.

 

Wszystkie nasze Dmuchańce mają zawsze ważne badania techniczne. Naszym klientom udostępniamy je wraz z opieką animatora i za każdym razem z opcją ubezpieczenia OC dla prowadzonej działalności gospodarczej do kwoty 400.000 zł.

Atrakcja skierowana dla najmłodszych uczestników imprezy.

Uroczy i kolorowy zamek, na który składają się: zjeżdżalnia, tunel, basen z kulkami, przestrzeń do skakania i kosz do koszykówki.

Wszystko to daje możliwość kreatywnej zabawy i dostarczy każdemu dzieciaczkowi niezapomnianych wrażeń.

Duża, kolorowa i robiąca wrażenie zjeżdżalnia

w kształcie pirackiego statku.

Urządzenie jest połączeniem dwóch zabawek:

standardowej zjeżdżalni i zamku do skakania,

który znajduje się w przedniej części statku.

Wysokie ściany gwarantują dzieciom bezpieczeństwo, a okienka z siatki pozwalają rodzicom obserwować zabawę ich pociech

Trudno oddać niecodzienność naszego toru samymi zdjęciami, dlatego zamieszczamy dwa filmiki: pierwszy z emocjonującym finałem zawodów na pewnym festynie, drugi znacznie spokojniejszy, z zabawą dzieci.

Niezależnie od tego czy na torze będziemy szukać zawziętej rywalizacji czy też nastawimy się na spokojną przeprawę z przyjaciółmi za każdym razem znajdziemy tu masę świetnej zabawy.

Gigantyczny 30 metrowy tor przeszkód składający się z trzech solidnie połączonych oddzielnych dmuchańcy (trzech zjeżdżalni oddzielonych od siebie rozmaitymi przeszkodami).

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o najmłodszych jak i dorosłych uczestnikach imprezy, dzięki czemu pozwala zaangażować wszystkich uczestników eventu (np. w rodzinnej sztafecie).