paintball

Po wycieńczeniu organizmu Bumper Ball’em można zafundować sobie krótką przerwę na jedzonko i łyk dajmy na to ciepłej herbatki

(czy co kto tam woli do picia... może być zimne)

 

Po przerwie można znów chwycić za Łuki, potem pobiegać w Bomper Ball’ach i znów łyczek herbatki ;) i tak calusi dzień...

Brzmi cudnie, prawda?  

 

Co by było jeszcze fajniej to na Sierpień proponujemy taką całodniową rozrywkę z rabatem 30 zł.

Czyli dla wynajmujących zestaw ARCHERY TAG + BUMPER BALL na cały dzień 

w sierpniu obowiązuje stawka 90 zł zamiast 120 zł.

 

Jedyne o co musisz zadbać to 10 osób nastawionych na dobrą zabawę, w miarę równy i czysty teren do gry oraz dostęp do gniazdka elektrycznego w pobliżu.

 

O resztę zadbamy my.

 

Osób do zabawy będzie więcej lub nie macie odpowiedniego miejsca do rozgrywki?

Damy radę.

Prosimy tylko o wcześniejsze info.

Dodatkowych wrażeń dostarcza zamienienie standardowych dmuchanych przeszkód kulami do Bumper Balla. Idealnie spełniają się one w roli zasłony a dodatkowo dają możliwość urozmaicenia rozgrywek Archery Tag przerwami na mecze Bumper Ball.

 

Bumper Ball najlepiej sprawdza się w zabawie zbliżonej do standardowej piłki nożnej, ale piłka nie jest tu konieczna. Można bawić się w berka, w wilka i owce czy też adaptacje paintball’owych zabaw w stylu Capture The Balloon lub Last Man Standing.

Archery Tag wyzwala największą dynamikę na polu podobnym do speedballa, stosunkowo niewielki teren z porozstawianymi dmuchanymi przeszkodami. Różnicą jest jednak wykorzystywanie w rozgrywkach tarczy. Tarcze do Archery Tag wyróżniają się pięcioma otworami, które są wypełnione na początku rozgrywki. Po celnym trafieniu wypełnienie wypada a usunięcie z tarczy wszystkich pięciu wypełnień jest jednym z wariantów dających zwycięstwo w zabawie. Opcjonalnym celem gry (podobnie jak w paintballu) jest wyeliminowanie wszystkich przeciwników. Tego z kolei można dokonać na dwa sposoby: trafiając przeciwnika strzałem z łuku lub łapiąc jego strzałę wystrzeloną w naszym kierunku.

Rozgrywka Archery Tag, może odbywać się na dowolnym terenie. Jeśli mamy do dyspozycji stosunkowo równy teren tak jak boisko czy hala sportowa możemy śmiało połączyć naszą walkę na Łuki z zabawą w Bumper Ball.

NOWOŚĆ

PÓŁKOLONIE 2024

URODZINY DLA DZIECI

CENNIK

KONTAKT

EVENTY DLA FIRM

NASZE ATRAKCJE

STRONA GŁÓWNA

paintball