EVENTY DLA FIRM

Szukasz ciekawej alternatywy na twoją firmową integrację?
Interesuje Cię organizacja niezapomnianego festynu rodzinnego lub udane spotkanie z klientami?
 
Czas i doświadczenie pokazały nam, że każdą tego rodzaju imprezę można przygotować zgodnie z oczekiwaniami klienta, a różnorodna  
i przemyślana oferta pozwala nam dostosować się do praktycznie wszystkich potrzeb i przygotować imprezę na której nikt nie będzie się nudził.
 
Tak jak nie ma dwóch identycznych firm, tak trudno o dwie identyczne firmowe imprezy.
Dopiero gdy dowiemy się gdzie i kiedy odbędzie się wasz Event, ile i w jakim wieku osób weźmie w nim udział, czy też jakie są wasze indywidualne oczekiwania będziemy mogli przedstawić ofertę niczym idealny garnitur skrojony na miarę twoich potrzeb.
Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty,
do zadawania pytań, kontaktu z nami lub spotkania w czasie którego wspólnie wypracujemy to czego szukasz.

Formalne i praktyczne spojrzenie na organizację Imprezy Firmowej.

Koszty związane z organizacją imprezy integracyjnej mogą być pokrywane ze środków obrotowych lub

z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS). W przypadku udziału pracowników w imprezie sportowo rekreacyjnej możliwe jest finansowanie z ZFŚŚ. Co istotne przy taki finansowaniu imprezy nie trzeba stosować kryterium socjalnego, co oznacza że wszyscy pracownicy mogą w niej uczestniczyć w takim samym zakresie

i na takich samych warunkach.

Jeśli natomiast przyjmiemy, że zamierzonym celem pracodawcy jest integracja pracowników, poprawa atmosfery pracy i wzrost motywacji do wykonywania obowiązków służbowych koszty organizacji imprezy możemy wliczyć

w koszty uzyskania przychodu. W spotkaniach zaliczanych do kosztów mogą brać udział tylko pracownicy (bez względu na formę zatrudnienia). Jeśli natomiast w imprezie biorą udział rodziny pracowników należy wydzielić koszt z tym związany i nie ujmować go w kosztach uzyskania przychodu. My natomiast chętnie pomożemy

to Państwu korzystnie wyszczególnić.

Dlaczego takie imprezy organizować we współpracy z nami?

Aby wszystkie opisane wcześniej korzyści mogły zaistnieć Państwa Pracownicy muszą doskonale się bawić, a my jesteśmy ekspertami w temacie dobrej zabawy.

 

 

Dzięki doświadczeniu i bardzo bogatemu zapleczu damy Państwa pracownikom możliwość udziału w atrakcyjnej i niecodziennej formie rekreacji. Stworzymy im idealne warunki do lepszego poznania się w gronie współpracowników. A w przypadku imprez rodzinnych zapewnimy atrakcje dla wszystkich niezależnie od wieku.

 

 

Dla spotkań teamowych zorganizujemy np. paintball, archery tag lub bumper ball z odpowiedni zapleczem. Dla większych imprez firmowych przygotujemy to samo w formie firmowego turnieju, dbając jednocześnie by żaden z uczestników nie nudził się dzięki dodatkowym atrakcją.

Wielkie firmowe pikniki z udziałem rodzin pracowników tworzymy z prawdziwym rozmachem. Dzieci bawią się na dmuchańcach, kto chce szaleje z nimi, bierze udział w sportowej rywalizacji z kolegami z pracy lub siedzi przy dobrym jedzonku i cieszy się towarzystwem przyjaciół. Wszystko przy muzyce i w świetnej atmosferze wspaniale przygotowanego festynu.

Dlaczego warto organizować eventy firmowe?

 

To doskonały sposób na oderwanie grupy pracowników od rutyny codziennych obowiązków i najlepsza metoda by zadbać o dobrą atmosferę w pracy, pozytywnie motywować pracowników i zwiększyć ich poczucie przynależności i lojalności wobec firmy.

 

Firmowa integracja pomaga załagodzić konflikty a wręcz wspomaga budowanie więzi między pracownikami. To z kolei bezpośrednio przekłada się na lepszą współpracę w zespole, szybszą realizacje założonych projektów, a czasem nawet na mniejszą ilość L-czwórek.

 

Ważny by przy tym wszystkim pamiętać, że dobrze zorganizowana impreza firmowa pozwala nie tylko podnieść satysfakcje i zaangażowanie pracowników ale również pomaga w budowaniu wizerunku Państwa firmy jako dobrego pracodawcy.

Specjalizujemy się w organizacji eventów takich jak:

- impreza firmowa,

- impreza integracyjna,

- piknik rodzinny

- festyn

URODZINY DLA DZIECI

CENNIK

KONTAKT

EVENTY DLA FIRM

NASZE ATRAKCJE

STRONA GŁÓWNA

paintball