urodziny dla dzieci
paintball

STRONA GŁÓWNA

NASZE ATRAKCJE

EVENTY DLA FIRM

KONTAKT

CENNIK

URODZINY DLA DZIECI

Specjalizujemy się w organizacji eventów takich jak:
- impreza firmowa,
- impreza integracyjna,
- piknik rodzinny
- festyn

Dlaczego warto organizować eventy firmowe?

 

To doskonały sposób na oderwanie grupy pracowników od rutyny codziennych obowiązków i najlepsza metoda by zadbać o dobrą atmosferę w pracy, pozytywnie motywować pracowników i zwiększyć ich poczucie przynależności i lojalności wobec firmy.

 

 

Firmowa integracja pomaga załagodzić konflikty a wręcz wspomaga budowanie więzi między pracownikami. To z kolei bezpośrednio przekłada się na lepszą współpracę w zespole, szybszą realizacje założonych projektów, a czasem nawet na mniejszą ilość L-czwórek.

 

 

Ważny by przy tym wszystkim pamiętać, że dobrze zorganizowana impreza firmowa pozwala nie tylko podnieść satysfakcje i zaangażowanie pracowników ale również pomaga w budowaniu wizerunku Państwa firmy jako dobrego pracodawcy.

Dlaczego takie imprezy organizować we współpracy z nami?

Aby wszystki opisane wcześniej korzyści mogły zaistnieć Państwa Pracownicy muszą doskonale się bawić, a my jesteśmy ekspertami w temacie dobrej zabawy.

 

Dzięki doświadczeniu i bardzo bogatemu zapleczu damy Państwa pracownikom możliwość udziału w atrakcyjnej i niecodziennej formie rekreacji. Stworzymy im idealne warunki do lepszego poznania się w gronie współpracowników. A w przypadku imprez rodzinnych zapewnimy atrakcje dla wszystkich niezależnie od wieku.

 

Dla spotkań teamowych zorganizujemy np. paintball, archery tag lub bumper ball z odpowiedni zapleczem. Dla większych imprez firmowych przygotujemy to samo w formie firmowego turnieju, dbając jednocześnie by żaden z uczestników nie nudził się dzięki dodatkowym atrakcją.

Wielkie firmowe pikniki z udziałem rodzin pracowników tworzymy z prawdziwym rozmachem. Dzieci bawią się na dmuchańcach, kto chce szaleje z nimi, bierze udział w sportowej rywalizacji z kolegami z pracy lub siedzi przy dobrym jedzonku i cieszy się towarzystwem przyjaciół. Wszystko przy muzyce i w świetnej atmosferze bogato przygotowanego festynu.

Formalne i praktyczne spojrzenie na organizację Imprezy Firmowej.

Koszty związane z organizacją imprezy integracyjnej mogą być pokrywane ze środków obrotowych lub

z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS). W przypadku udziału pracowników w imprezie sportowo rekreacyjnej możliwe jest finansowanie z ZFŚŚ. Co istotne przy taki finansowaniu imprezy nie trzeba stosować kryterium socjalnego, co oznacza że wszyscy pracownicy mogą w niej uczestniczyć w takim samym zakresie

i na takich samych warunkach.

Jeśli natomiast przyjmiemy, że zamierzonym celem pracodawcy jest integracja pracowników, poprawa atmosfery pracy i wzrost motywacji do wykonywania obowiązków służbowych koszty organizacji imprezy możemy wliczyć

w koszty uzyskania przychodu. W spotkaniach zaliczanych do kosztów mogą brać udział tylko pracownicy (bez względu na formę zatrudnienia). Jeśli natomiast w imprezie biorą udział rodziny pracowników należy wydzielić koszt z tym związany i nie ujmować go w kosztach uzyskania przychodu. My natomiast chętnie pomożemy

to Państwu korzystnie wyszczególnić.